درباره ما

از آنجا که مواد شیمیایی ساختمانی و بتن به عنوان زیر مجموعه ای از مصالح ساختمانی عنوان صنعت مادر را کسب کرده است لذا استفاده از این محصول در جای جای دنیا رو به فزونی است. اما آنچه از منظر مهندسین این حوزه مورد توجه قرار گرفته است همانا انتخاب بتن مناسب و استفاده بهینه از این محصول است که امری فراتر از تکنولوژی می باشد. کاربرد مصالح مناسب با سیمان نه تنها فقط یک مهارت محسوب شده بلکه علمی است که از قوانین ویژه ای پیروی می کند که ترکیب اجزا و اجرای آن هنر است.
امروزه استفاده از محصولات جدید ساختمانی چون چسب های پرسلانی ، درزبندها، رزین های ساختمانی، پوشش های ضد حریق و ملزومات کاشی و سرامیک به لحاظ به صرفه نمودن قیمت نهایی ساختمان امری رو به رشد است. این در حالی است که این محصولات به لحاظ خاصیت سبک سازی و مقاوم سازی ساختمان مورد توجه هرچه بیشتر دست اندرکاران این حوزه قرار گرفته است.
شرکت اُلکا به عنوان یکی از قطب های مهم صنعت ساختمان در راستای تحقق اهداف جدید نظام فنی مهندسی کشور مبنی بر بهینه سازی و سبک سازی هر چه بیشتر ساختمان ها مبادرت عرضه محصولاتی کرده است که این مهم را عملی نماید.
گفتنی است این محصولات با برند اُلکافیکس با سیستم ها و علم نوین دنیا تولید و جهت ارایه هر چه بهتر تحت نظر آزمایشگاه های کنترل کیفی شرکت تولیدی اُلکا عرضه می شود.